Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg

  • Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg Pelety
Cena produktu
219 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg Nikl

Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Kill Krill. Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Kill Krill. Perfektní jako doplněk k boilie, do PVA punčoch, nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Obsahují všechny významné atraktory a tekuté složky jako boilie Kill Krill. Dostupné ve 3 velikostech. Malých 3mm vhodných do PVA punčoch a sáčků a dále pak ve velikosti 10 a 18mm s dírou, které jsou skvělou návnadou, ale i nástrahou pro rychlý lov. Doba rozpustnosti je závislá na teplotě vody, proudění a aktivitě ryb. K zatraktivnění doporučujeme naše boostery korespondující příchutě. TIP: jako velmi účinná nástraha se osvědčilo nastraženou peletu obalit do boilie těsta stejné příchutě.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 219 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592400993621.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety Nikl
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg

Bazarové produkty Nikl většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nikl Pelety Kill Krill 18mm s dírkou 1kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: