NIKON EN-EL15a

  • NIKON EN-EL15a Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
1 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 10.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar NIKON EN-EL15a Nikon

Inteligentní, vysoce výkonná dobíjecí lithium-iontová baterie s vestavěným mikrokontrolérem umožňujícím pokročilou správu napájení Technické specifikace: Typ akumulátoru EN-EL15 Kapacita 1900mAh Napětí 7,0V Kompatibilita: D7000,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte NIKON EN-EL15a z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NIKON EN-EL15a s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 18208270118.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze NIKON EN-EL15a

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí NIKON EN-EL15a na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Nikon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Nikon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy NIKON EN-EL15a

Bazarové produkty Nikon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží NIKON EN-EL15a je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: