Nissan 5W-30 DPF C4 1L

  • Nissan 5W-30 DPF C4 1L  Motorové oleje
Cena produktu
249 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nissan 5W-30 DPF C4 1L Nissan

Originální syntetický motorový olej Nissan Genuine Motor Oil DPF 5W-30.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nissan 5W-30 DPF C4 1L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 249 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nissan 5W-30 DPF C4 1L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nissan 5W-30 DPF C4 1L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nissan 5W-30 DPF C4 1L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Motorové oleje Nissan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE LISTOPAD. nejlevnější Motorové oleje.

Podívejte se na bídku produktů Motorové oleje Nissan, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Nissan 5W-30 DPF C4 1L

Bazarové produkty Nissan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nissan 5W-30 DPF C4 1L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: