Northfinder Chana, černá, vel. XL

  • Northfinder Chana, černá, vel. XL Pánské kalhoty
Cena produktu
1 759 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Northfinder Chana, černá, vel. XL Northfinder

Dámské 1-vrstvé kalhoty Chana z dílen Northfinder jsou vysoce funkční, ideální pro podzimní a zimní měsíce. Hlavní předností kalhot je jejich voděodpudivost a elasticita... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Northfinder Chana, černá, vel. XL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 759 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Northfinder Chana, černá, vel. XL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8585048196165.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Northfinder Chana, černá, vel. XL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Northfinder Chana, černá, vel. XL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánské kalhoty Northfinder
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánské kalhoty.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánské kalhoty Northfinder, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Northfinder Chana, černá, vel. XL

Bazarové produkty Northfinder většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Northfinder Chana, černá, vel. XL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: