Odpadkový koš velký ORANGE

  • Odpadkový koš velký ORANGE Doplňky interiéru
Cena produktu
99 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.12.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Odpadkový koš velký ORANGE Compas

Praktický odpadkový koš s objemem 14 L Zabezpečení proti převrhnutí pomocí suchého zipu Složitelný díky použití pružinového systému Univerzální poutko pro zavěšení a zajištění při složení Malé rozměry ve složeném stavu Skládací odpadkový koš pro prostor automobilu. Koš je opatřen pružinovým systémem, díky kterému je možné složení a následné uskladnění. Díky všité vrstvě, je možné rychlé a praktické vysypání odpadu. Koš s rozměry 24 x 30 cm je zhotoven ze 100% polyesteru, kvalitně obšitého oranžovým lemem. Snadno se umístí do vnitřního prostoru automobilu, kde je zabezpečen proti převrhnutí, díky suchému zipu na vnější straně dna. Technická data rozměry 24 x 30 cm rozměry ve složeném stavu 24 x 4 cm objem 14 L materiál 100% polyester výztuž kovová pružina barva černá s oranžovým lemováním... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Odpadkový koš velký ORANGE z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 99 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Odpadkový koš velký ORANGE s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686066036.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Odpadkový koš velký ORANGE

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Odpadkový koš velký ORANGE na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Doplňky interiéru Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Doplňky interiéru.

Podívejte se na bídku produktů Doplňky interiéru Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Odpadkový koš velký ORANGE

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Odpadkový koš velký ORANGE je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: