Ohniště ETNA s poklopem

  • Ohniště ETNA s poklopem Ohniště
Cena produktu
1 299 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Ohniště ETNA s poklopem Compas

Přenosné ohniště na dřevo ETNA, vhodné na terasy a zahrady.

Konstrukce ohniště je vyrobena z kvalitní oceli s vysokoteplotním černým a mosazným nátěrem. Rošt je z ocelové mřížky se smaltovanou povrchovou úpravou.

Speciálně tvarovaný poklop s pletivem poslouží jako ochrana před jiskrami, což výrazně zvyšuje bezpečnost a pohodlí. Přiložen je i kovový pohrabáč s dřevěnou rukojetí, který lze použít jak k urovnání ohně, tak i k snadnému sundání poklopu.

Ohniště je vybaveno okrajovým prstencem, který poslouží jako madlo pro přenášení. Pro zajištění ještě větší stability jsou nohy ohniště navzájem propojeny.

Technická data
průměr ohniště 61 cm
rozměry 81 x 28 cm
konstrukce celokovová
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Ohniště ETNA s poklopem z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 1 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ohniště ETNA s poklopem s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686130058.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Ohniště ETNA s poklopem

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Ohniště ETNA s poklopem na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ohniště Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Grily a ohniště. nejlevnější Ohniště.

Podívejte se na bídku produktů Ohniště Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Ohniště ETNA s poklopem

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Ohniště ETNA s poklopem je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: