Olejový filtr HIFLO - HF138

  • Olejový filtr HIFLO - HF138 MOTO filtry
Cena produktu
169 Kč
Dostupnost
Je skladem 18.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Olejový filtr HIFLO - HF138 Hiflo

Olejový filtr HIFLO - HF138... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Olejový filtr HIFLO - HF138 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 169 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olejový filtr HIFLO - HF138 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 824224110159.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Olejový filtr HIFLO - HF138

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Olejový filtr HIFLO - HF138 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v MOTO filtry Hiflo
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2018. nejlevnější Únor. nejlevnější MOTO filtry.

Podívejte se na bídku produktů MOTO filtry Hiflo, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Olejový filtr HIFLO - HF138

Bazarové produkty Hiflo většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Olejový filtr HIFLO - HF138 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: