Olejový filtr HIFLO - HF204

  • Olejový filtr HIFLO - HF204 Motocyklové filtry
Cena produktu
189 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Olejový filtr HIFLO - HF204 Hiflo

Olejový filtr HIFLO - HF204... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Olejový filtr HIFLO - HF204 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 189 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olejový filtr HIFLO - HF204 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 824225110425.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Olejový filtr HIFLO - HF204

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Olejový filtr HIFLO - HF204 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Motocyklové filtry Hiflo
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2018. nejlevnější Březen. nejlevnější Motocyklové filtry.

Podívejte se na bídku produktů Motocyklové filtry Hiflo, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Olejový filtr HIFLO - HF204

Bazarové produkty Hiflo většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Olejový filtr HIFLO - HF204 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: