Opěrka mezi sedadla CARBON

  • Opěrka mezi sedadla CARBON Opěrky
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
Je skladem 14.07.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Opěrka mezi sedadla CARBON Compas

Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. S úložným prostorem uvnitř opěrky a vysunovacím držákem nápojů v zadní části. Kovový upevňovací systém, montuje se na středový panel mezi předními sedadly. Upevňovací systém lze přizpůsobit podle středového sloupku - šířka 92 - 128 mm. Výšku opěrky je možné nastavit v rozmezí 240 - 330 mm.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Opěrka mezi sedadla CARBON z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Opěrka mezi sedadla CARBON s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686062045.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Opěrka mezi sedadla CARBON

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Opěrka mezi sedadla CARBON na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Opěrky Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Opěrky.

Slevy Opěrka mezi sedadla CARBON

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Opěrka mezi sedadla CARBON je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: