Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND

  • Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND Opěrky
Cena produktu
625 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND Compas

Univerzální loketní opěrka určená k montáži mezi přední sedadla osobního automobilu. Pomocí montážních adaptérů se připevní na středový panel mezi předními sedadly. Vyklopením horní části opěrky je přístupný odkládací prostor uvnitř opěrky. Díky kloubu je možné vyklopit celou opěrku do prostoru mezi sedadla. Pro snadnou montáž jsou přiloženy 3 různé adaptéry rozdílných šířek - 96 mm, 110 mm a 132 mm.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 625 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686062106.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Opěrky Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Opěrky.

Podívejte se na bídku produktů Opěrky Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Opěrka mezi sedadla vyklápěcí ROUND je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Opěrky

Podobné výrobky od stejného prodejce: