Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE

  • Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE Doplňky interiéru
Cena produktu
275 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.12.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE Compas

Praktická brašna do kufru s objemem 56 L a rozměry 50 x 22 x 15 cm Složená brašna má kompaktní rozměry 50 x 17 x 5 cm Zabezpečení proti pohybu, díky suchým zipům na spodní straně dna a na zadní straně Praktická objemná brašna do kufru automobilu, do domu, ale i do dílny. Brašna s rozměry 50 x 22 x 15 cm je zhotovena z polyesteru (60%) a z polypropylenu (40%), kvalitně obšitého oranžovým lemem. Brašnu je možné, díky dostatečné pevnosti a odolnosti materiálu, naložit i váhově náročnějšími předměty. Spodní část dna a zadní část brašny, jsou opatřeny našitými suchými zipy, jež zabraňují nechtěnnému pohybu v kufru automobilu. Uzavírání brašny je řešeno víkem s našitým suchým zipem a na vrchní straně víka je precizně našité madlo pro přenášení. Technická data rozměry 50 x 22 x 15 cm rozměry ve složeném stavu 50 x 15 x 5 cm objem 56 L materiál 60% polyester, 40% polypropylen barva černá s oranžovým lemováním... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 275 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686066074.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Doplňky interiéru Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Doplňky interiéru.

Podívejte se na bídku produktů Doplňky interiéru Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Organizér brašna do kufru 50x15cm ORANGE je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: