Organizér na přední sedadlo CARS

  • Organizér na přední sedadlo CARS Doplňky interiéru
Cena produktu
369 Kč
Dostupnost
Je skladem 12.07.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Organizér na přední sedadlo CARS Compas

Organizér určený k připevnění na zadní stranu předního sedadla. S oblíbenými motivy z pohádek Disney.

Ideální pro ukládání hraček, knih a dalších drobností. Má průhlednou zadní kapsu pro tablety do velikosti 9,7 palců. Kromě toho chrání zadní část autosedačky před nečistotami.

Díky speciální konstrukci může být organizér umístěn i na dětském kočárku nebo golfových holích. Vyrobeno z odolného materiálu, který lze snadno čistit. Jednoduchá montáž s nastavitelnými popruhy vybavenými rychlo sponami.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Organizér na přední sedadlo CARS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 369 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Organizér na přední sedadlo CARS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5902308595101.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Organizér na přední sedadlo CARS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Organizér na přední sedadlo CARS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Doplňky interiéru Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Doplňky interiéru.

Slevy Organizér na přední sedadlo CARS

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Organizér na přední sedadlo CARS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: