OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W

  • OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W Autožárovky
Cena produktu
471 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.02.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W Osram

Autožárovky OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W + 90% Světla jsou zabalené v plastovém boxu od výrobce (OSRAM - Německo).

OSRAM Night Breaker nepřináší zlepšení pouze v rámci svítivosti. Samotné světlo je o 10 procent bělejší, což znamená snížení zátěže pro oči a také únavy řidičů, zejména na hůře osvětlených vozovkách. A přitom žárovka neoslňuje řidiče v protisměru – a tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti na cestách.

Nová automobilová žárovka OSRAM Night Breaker doslova mění noc v den! Díky svému netradičnímu provedení nabízí o 90 procent vyšší osvětlení silnice než běžné automobilové halogenové žárovky. Na vozovku před řidičem vrhá mnohem více světla a zlepšuje také viditelnost jejích okrajů. Umožňuje tak spatřit chodce i cyklisty mnohem dříve než doposud. Tím přispívá ke zvýšené bezpečnosti na pozemních komunikacích.

Žárovku NightBreaker je možné využít u všech typů automobilů (v rámci evropských standardů). Lze jí bez problémů nahradit všechny současné typy žárovek, a to od modelu H1 až po model H7, se kterými je plně kompatibilní. K jejímu zamontování do reflektorů nejsou zapotřebí žádné další komponenty. Kromě přínosu z hlediska bezpečnosti je žárovka zajímavá také z hlediska designu. Vozidlo s jasným bílým světlem mezi ostatními vozy určitě vynikne. Díky speciální stříbrné vrstvě na vrchní části žárovky a modrým páskům na její spodní části se světlo nerozptyluje mimo kužel a umožňuje optimální čelní osvětlení i za špatného počasí. Night Breaker nejen že rozjasní i tu nejtemnější noc, ale poradí si i s deštěm, sněhem a mlhou.

Žárovky jsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích !!!!!Cena je za SADU.

Informace o výrobci

Světově známý producent a výrobce všech možných žárovek a osvětlení z Německa. Přednostmi je tradice a jasná kvalita výrobků.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 471 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4008321650719.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Autožárovky Osram
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autožárovky.

Slevy OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W

Bazarové produkty Osram většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží OSRAM H1 Night Breaker Plus 12V 55W je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: