Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea

  • Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea Vůně
Cena produktu
115 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea Compas

Unikátní vůně Little Joe od Švýcarského výrobce vůní Supair Drive AG, se může pochlubit výjimečnou vůní a neobvyklým 3D provedením.

Little Joe je ztvárněn jako smějící se postavička, která provoní a vykouzlí příjemnou pohodu ve vašem vozidle.

Balení je výjimečné tím, že je vybaveno scratch testerem, díky kterému je možné otestovat vůni dříve než si ji pořídíte. Spolu s vonící postavičkou v balení najdete příchytku do mřížky ventilace automobilu. Nic tak nebrání postavičce, aby voněla a zcela originálně vyzdobyla interiér vozu.

GREEN TEA je vůně která lehce připomíná opravdový zelený čaj. Nicméně je dochucena dalšími bylinkami a parfémy, tak, aby zaručila zlepšení nálady, uvolnění a aby vylepšila vnímání světa okolo. Nejsvěžejší vůně pro vaše vozidlo.

Technická data
Barva Zelená
Rozměr 5 x 4 x 2 cm
Váha 12 g
Země původu Švýcarsko
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 115 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7640125388237.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vůně Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE LISTOPAD. nejlevnější Vůně.

Podívejte se na bídku produktů Vůně Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Osvěžovač LITTLE JOE Green Tea je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: