Osvěžovač LITTLE JOE Tonic

  • Osvěžovač LITTLE JOE Tonic Vůně LITTLE JOE
Cena produktu
115 Kč
Dostupnost
Je skladem 05.12.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Osvěžovač LITTLE JOE Tonic Compas

Unikátní vůně Little Joe od Švýcarského výrobce vůní Supair Drive AG, se může pochlubit výjimečnou vůní a neobvyklým 3D provedením.

Little Joe je ztvárněn jako smějící se postavička, která provoní a vykouzlí příjemnou pohodu ve vašem vozidle.

Balení je výjimečné tím, že je vybaveno scratch testerem, díky kterému je možné otestovat vůni dříve než si ji pořídíte. Spolu s vonící postavičkou v balení najdete příchytku do mřížky ventilace automobilu. Nic tak nebrání postavičce, aby voněla a zcela originálně vyzdobyla interiér vozu.

TONIC je vůně výrazného charkteru, počínaje exotickým kořením, mandarinkou, ibiškem, či bergamotem konče. Je tvořena tak aby byla cítit, a zároveň, aby se líbyla mužům i ženám.

Technická data
Barva Modrá
Rozměr 5 x 4 x 2 cm
Váha 12 g
Země původu Švýcarsko
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Osvěžovač LITTLE JOE Tonic z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 115 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Osvěžovač LITTLE JOE Tonic s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7640125388220.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Osvěžovač LITTLE JOE Tonic

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Osvěžovač LITTLE JOE Tonic na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vůně LITTLE JOE Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Osvěžovače vzduchu. nejlevnější Vůně LITTLE JOE.

Podívejte se na bídku produktů Vůně LITTLE JOE Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Osvěžovač LITTLE JOE Tonic

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Osvěžovač LITTLE JOE Tonic je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: