Oval Air Filter RP-4820

  • Oval Air Filter RP-4820 Vzduchové filtry pro automobily
Cena produktu
4 286 Kč
Dostupnost
22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Oval Air Filter RP-4820 K&N

TEAR DROP; 19-1/16" L X 11" W; 7-5/8" T... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Oval Air Filter RP-4820 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 4 286 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Oval Air Filter RP-4820 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Oval Air Filter RP-4820

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Oval Air Filter RP-4820 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vzduchové filtry pro automobily K&N
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE PROSINEC. nejlevnější Autodíly. nejlevnější Vzduchové filtry pro automobily.

Podívejte se na bídku produktů Vzduchové filtry pro automobily K&N, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Oval Air Filter RP-4820

Bazarové produkty K&N většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Oval Air Filter RP-4820 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: