Oxford HD Loop 1,2 m

  • Oxford HD Loop 1,2 m Zámky na motorku
Cena produktu
999 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » inSPORTline.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Oxford HD Loop 1,2 m Oxford

Řetězový zámek na motocykl Oxford HD Loop 1,2 m představuje článkový řetěz z tvrzené oceli. Skrze kované oko jej lze provléknout do smyčky. To je pak ideální pro zajištění motocyklu kolem zemních kotev, zabradlí a dalších podobných objektů, přičemž je zachována maximální možná manipulační délka řetězu. Skoba zámku samotného je také vyrobena z tvrzené oceli. Díky textilnímu plášti se s ním snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis: článkový řetěz z tvrzené oceli s kovaným okem pro možnost provléknutí do smyčky vhodné pro zajištění okolo zemních kotev, zabradlí a podobně při zachování maximální možné manipulační délky řetězu čtvercový průřez článku s tloušťkou 9,5 mm skoba zámku z tvrzené oceli textilní plášť řetězu zabraňující oděru laku použitelný i jako zámek kotoučové brzdy 3 klíče délka: 1,2 m ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Oxford HD Loop 1,2 m z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od inSPORTline.cz nový kousek za cenu 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu inSPORTline.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Oxford HD Loop 1,2 m s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8596084068224.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Oxford HD Loop 1,2 m

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Oxford HD Loop 1,2 m na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Zámky na motorku Oxford
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fitness a sportovní nářadí. nejlevnější Moto. nejlevnější Moto doplňky. nejlevnější Zámky na motorku.

Slevy Oxford HD Loop 1,2 m

Bazarové produkty Oxford většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Oxford HD Loop 1,2 m je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: