Oxford Řetězový zámek 2 m

  • Oxford Řetězový zámek 2 m Zámky na motorku
Cena produktu
799 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
od 63 Kč
Do obchodu » inSPORTline.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Oxford Řetězový zámek 2 m Oxford

Řetězový zámek Tokoz 2 m představuje článkový řetěz z kalené oceli. Díky textilnímu plášti se s ním snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak Vašeho motocyklu. Krytka uzamykacího mechanismu zas zamezuje poškození zámku například v prašném nebo jinak náročném prostředí.Technický popis: konstrukce zámku s přímým uzamknutím řetězu do těla zámku článkový řetěz z kalené oceli s tloušťkou článku 10 mm textilní návlek chránící uzamykané předměty proti poškození praktický protiprachový obal krytka uzamykacího mechanismu 2 klíče délka: 1,2 m ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Oxford Řetězový zámek 2 m z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od inSPORTline.cz nový kousek za cenu 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu inSPORTline.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Oxford Řetězový zámek 2 m s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8596084068194.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Oxford Řetězový zámek 2 m

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Oxford Řetězový zámek 2 m na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Zámky na motorku Oxford
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fitness a sportovní nářadí. nejlevnější Moto. nejlevnější Moto doplňky. nejlevnější Zámky na motorku.

Slevy Oxford Řetězový zámek 2 m

Bazarové produkty Oxford většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Oxford Řetězový zámek 2 m je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Zámky na motorku

Podobné výrobky od stejného prodejce: