PANASONIC Lumix DC-G9

  • PANASONIC Lumix DC-G9 Digitální fotoaparáty
Cena produktu
35 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar PANASONIC Lumix DC-G9 Panasonic

Vzhled a ergonomie Tělo fotoaparátu Panasonic DMC G9 vyrobené z hořčíkové slitiny je odolné rozmarům počasí a to proti vlhkosti, prachu a mrazu do -10 stupňů. Všechny spoje, tlačítka a voliče jsou chráněny a utěsněny speciálními prvky. Fotoaparát dobře sedí v ruce a přitom... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte PANASONIC Lumix DC-G9 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 35 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PANASONIC Lumix DC-G9 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5025232873555.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze PANASONIC Lumix DC-G9

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí PANASONIC Lumix DC-G9 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Panasonic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Panasonic, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy PANASONIC Lumix DC-G9

Bazarové produkty Panasonic většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží PANASONIC Lumix DC-G9 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: