PANASONIC Lumix DMC-FZ1000

  • PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 Digitální fotoaparáty
Cena produktu
14 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 10.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 Panasonic

LUMIX DMC-FZ1000: první fotoaparát na světě se 4K video záznamem a jednopalcovým MOS snímačem LEICA DC VARIO-ELMARIT Panasonic LUMIX DMC-FZ1000 je vybaven pevným objektivem LEICA DC VARIO-ELMARIT s 16× optickým zoomem a rozsahem světelností f/2,8–4,0 ( 25–400 mm ekvivalent... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 14 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5025232782574.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze PANASONIC Lumix DMC-FZ1000

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Panasonic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Panasonic, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy PANASONIC Lumix DMC-FZ1000

Bazarové produkty Panasonic většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží PANASONIC Lumix DMC-FZ1000 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: