PENTAX K-1 II + 24-70 mm

  • PENTAX K-1 II + 24-70 mm Digitální fotoaparáty
Cena produktu
75 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar PENTAX K-1 II + 24-70 mm Pentax a Ricoh

Důležité upozornění: použití objektivů SIGMA na Pentax K-1 Společnost Sigma se rozhodla upozornit své zákazníky na možný problém při nasazení některých objektivů Sigma na DSLR Pentax K-1. Vyjádřila se následovně: „při použití některých objektivů může dojít k poškození... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte PENTAX K-1 II + 24-70 mm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 75 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PENTAX K-1 II + 24-70 mm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 27075401143.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze PENTAX K-1 II + 24-70 mm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí PENTAX K-1 II + 24-70 mm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Pentax a Ricoh
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Pentax a Ricoh, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy PENTAX K-1 II + 24-70 mm

Bazarové produkty Pentax a Ricoh většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží PENTAX K-1 II + 24-70 mm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: