Petzl Actik Core černá, vel. none

  • Petzl Actik Core černá, vel. none Čelovky
Cena produktu
1 499 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Petzl Actik Core černá, vel. none Petzl

Vysoce výkonná čelovka s kombinovaným světlem. Určena pro outdoor, horolezectví, běh, trekking a turistiku... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Petzl Actik Core černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Petzl Actik Core černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3342540106628.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Petzl Actik Core černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Petzl Actik Core černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Čelovky Petzl
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Outdoorové vybavení. nejlevnější Čelovky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Čelovky Petzl, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Petzl Actik Core černá, vel. none

Bazarové produkty Petzl většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Petzl Actik Core černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: