Petzl Actik modrá, vel. none

  • Petzl Actik modrá, vel. none Čelovky
Cena produktu
1 109 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Petzl Actik modrá, vel. none Petzl

Kompaktní čelovka s několika paprsky světla a červeného světla pro outdoorové aktivity.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Petzl Actik modrá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 109 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Petzl Actik modrá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3342540106635.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Petzl Actik modrá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Petzl Actik modrá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Čelovky Petzl
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Outdoorové vybavení. nejlevnější Čelovky.

Slevy Petzl Actik modrá, vel. none

Bazarové produkty Petzl většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Petzl Actik modrá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: