Petzl Tikka, vel. none

  • Petzl Tikka, vel. none Čelovky
Cena produktu
859 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Petzl Tikka, vel. none Petzl

Kompaktní světlomet pro přiblížení osvětlení a pro pohyb při nízké světelné vzdálenosti.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Petzl Tikka, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 859 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Petzl Tikka, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3342540106703.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Petzl Tikka, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Petzl Tikka, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Čelovky Petzl
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Outdoorové vybavení. nejlevnější Čelovky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Čelovky Petzl, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Petzl Tikka, vel. none

Bazarové produkty Petzl většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Petzl Tikka, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: