Piasky Komoda CK90 CAMPARI

  • Piasky Komoda CK90 CAMPARI Komody
Cena produktu
4 208 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Piasky Komoda CK90 CAMPARI Piasky

Komoda CK90 CAMPARI. Obývací sestava CAMPARI zaujme především svým designem. Nábytek má elegantní barvy country šedý s jasmínovým leskem. Výrobce dbal na mnoho úložných prostor. V sestavě naleznete vitrínu, komody, skříň, televizní stolek s poličkou, nástavec na televizní stolek s regálem a nesmíme zapomenout na konferenční stolek. Prosklenou vitrínu lze podsvítit led osvětlením, tak i televizní stolek. Podsvícení přidá na exkluzivitě. Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Piasky Komoda CK90 CAMPARI z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 4 208 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Piasky Komoda CK90 CAMPARI s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Piasky Komoda CK90 CAMPARI

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Piasky Komoda CK90 CAMPARI na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Piasky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Piasky Komoda CK90 CAMPARI

Bazarové produkty Piasky většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Piasky Komoda CK90 CAMPARI je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: