Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená

  • Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená Výbava pro piknik
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
Je skladem 12.07.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená Compas

Prakticky balená deka Fleece hodící se pro piknik, výlety, do parků, na zahrady apod. Deka je tvořena dvěma vrstvami, spodní vrstvou je voděodolná PEVA vrstva, která zabraňuje prochladnutí a brání zvlhnutí deky, takže je možné i její rozložení na vhlké trávě. Vrchní vrstvou je mimořádně pohodlný, prodyšný materiál Fleece, doplněný 2 mm molytanovou podšívkou, zajišťující dokonalý komfort. Deka je navíc důmyslně vymyšlena a lze ji pro pohodlný přesun složit do tvaru brašny o rozměrech 34 x 12 x 22 cm. Tuto pohodlnou deku, s užitečnými vlatnostmi, jistě oceníte na různých místech v přírodě. Technická data rozměry rozložené deky 150 x 135 cm rozměry sbalené deky 34 x 12 x 22 cm vrchní vrstva Fleece s podšívkou spodní vrstva PEVA Barva červená, pruhovaná... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686135725.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Výbava pro piknik Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Cestovní doplňky. nejlevnější Výbava pro piknik.

Slevy Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Pikniková deka FLEECE 150x135cm červená je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: