Pikniková taška pro 4 osoby

  • Pikniková taška pro 4 osoby Výbava pro piknik
Cena produktu
990 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.06.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Pikniková taška pro 4 osoby Compas

Praktická taška pro piknik a na výlety.

Taška je opatřena kapsou pro nádobí a jiné náčiní a dále je vybavena 11 l termokapsou z aluminiové folie, zabezpečující příznivé izotermické vlastnosti vhodné pro uchovávání předchlazených, balených potravin.

Tašku doplňuje set příborů, talířů, skleniček a látkových ubrousků pro čtyři osoby, dále pak prkénko, slánku s pepřenkou a multifunkční nůž.

Samotná taška je kvalitně zpracována, jednotlivé kapsy mají kvalitní zip. Celkové rozměry tašky 40 x 16 x 35 cm a váha 1,65 kg. Taška je navíc opatřena nastavitelným popruhem, pro snadné a pohodlné přenášení.

Technická data
rozměry tašky 40 x 16 x 35
set nádobí pro 4 osoby
zhotovení nádobí plast
zhotovení skleniček čirý plast
zhotovení příborů nerezová ocel, rukojeť plast
kapsa ano, izotermická
objem izotermické kapsy 11 l
popruh ano, nastavielný
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Pikniková taška pro 4 osoby z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pikniková taška pro 4 osoby s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686135732.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Pikniková taška pro 4 osoby

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Pikniková taška pro 4 osoby na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Výbava pro piknik Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Cestovní doplňky. nejlevnější Výbava pro piknik.

Slevy Pikniková taška pro 4 osoby

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Pikniková taška pro 4 osoby je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: