Plynový vařič kempingový GAS

  • Plynový vařič kempingový GAS Vařiče a příslušenství
Cena produktu
599 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Plynový vařič kempingový GAS Compas

Outdoorový vařič na propan-butan, pro ohřívání a přípravu pokrmů na cestách, v kempu apod. Vařič se připojuje pouhým našroubováním ke kartuši s propan-butanem, která musí být vyrobena dle EN 417 a opatřena samotěsnícím ventilem s připojovacím závitem 7/16?. Pro pohodlné a rychlé použití slouží piezoelektrické zapalování a regulace průtoku plynu, pro přesné nastavení velikosti plamenu. Vařič je vybaven sklápěcími lopatkami, díky kterým je zajištěn dokonalý plošný ohřev kastrolů, hrnců i pánví. Celokovová, nerezavějící konstrukce vařiči zaručuje nízkou váhu, při zachování maximální odolnosti a kvality zpracování. Vařič díky své složitelnosti zabírá jen velmi málo místa, navíc je umístěn v cestovním pouzdře, plastové krabičce drobných rozměrů, která zajišťuje ochranu při převozu. Technická data závitový ventil 7/16" palivo propan-butan (kartuše EN 417) spotřeba plynu 260 g / hod výkon hořáku 3500 W velikost těsnění 30 x 2 mm váha 130 g... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Plynový vařič kempingový GAS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Plynový vařič kempingový GAS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686136029.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Plynový vařič kempingový GAS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Plynový vařič kempingový GAS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vařiče a příslušenství Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Campingová výbava. nejlevnější Vařiče a příslušenství.

Podívejte se na bídku produktů Vařiče a příslušenství Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Plynový vařič kempingový GAS

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Plynový vařič kempingový GAS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: