Plynový vařič kempingový stojánek

  • Plynový vařič kempingový stojánek Vařiče a příslušenství
Cena produktu
698 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Plynový vařič kempingový stojánek Compas

Outdoorový vařič na propan-butan, pro ohřívání a přípravu pokrmů na cestách, v kempu apod. Vařič se připojuje našroubováním přívodní hadice ke kartuši s propan-butanem, která musí být vyrobena dle EN 417 a opatřena samotěsnícím ventilem s připojovacím závitem 7/16?. Pro pohodlné a rychlé použití slouží piezoelektrické zapalování a regulace průtoku plynu, pro přesné nastavení velikosti plamenu. Vařič je vybaven sklápěcími lopatkami, díky kterým je zajištěn dokonalý plošný ohřev kastrolů, hrnců i pánví. Navíc je opatřen skládacími nohami, pro docílení maximální stability na jakémkoliv povrchu. Celokovová, nerezavějící konstrukce vařiči zaručuje nízkou váhu, při zachování maximální odolnosti a kvality zpracování. Vařič díky své složitelnosti zabírá jen velmi málo místa, navíc je umístěn v cestovním pouzdře, plastové krabičce drobných rozměrů, která zajišťuje ochranu při převozu. Technická data závitový ventil 7/16" palivo propan-butan (kartuše EN 417) spotřeba plynu 215 g / hod výkon hořáku 3000 W velikost těsnění 30 x 2 mm váha 220 g... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Plynový vařič kempingový stojánek z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 698 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Plynový vařič kempingový stojánek s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686136012.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Plynový vařič kempingový stojánek

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Plynový vařič kempingový stojánek na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vařiče a příslušenství Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Campingová výbava. nejlevnější Vařiče a příslušenství.

Slevy Plynový vařič kempingový stojánek

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Plynový vařič kempingový stojánek je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: