Plynový vařič Traveler

  • Plynový vařič Traveler Vařiče a příslušenství
Cena produktu
595 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Plynový vařič Traveler Compas

Outdoorový cestovní vařič na propan-butan, pro ohřívání a přípravu pokrmů na cestách, v kempu apod. Vařič je opatřen prostorem pro umístění kartuše CP250 (220g), ke které se připojuje. Další možností připojení je velké nádoby na plyn pomocí ventilu na boční straně, je však nutné použít hadici s regulačním ventilem (není součástí balení). Veškeré připojované plyny musí splňovat požadavky pro normu ČSN EN 417. Pro pohodlné a rychlé použití slouží piezoelektrické zapalování a regulace průtoku plynu, pro přesné nastavení velikosti plamenu. Vařič je zhotoven z celokovové konstrukce, která vařiči zaručuje maximální odolnost. Vařič je navíc umístěn v praktickém cestovním kufru, který zajišťuje ochranu při převozu. Technická data připojení kartuše / připojovací ventil palivo CP250 (220g) spotřeba plynu 150 g / hod zapalování zabudované piezo výkon hořáku 2200 W rozměry 34 x 11 x 28 cm váha 1,8 kg... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Plynový vařič Traveler z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 595 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Plynový vařič Traveler s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686135985.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Plynový vařič Traveler

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Plynový vařič Traveler na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vařiče a příslušenství Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Campingová výbava. nejlevnější Vařiče a příslušenství.

Podívejte se na bídku produktů Vařiče a příslušenství Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Plynový vařič Traveler

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Plynový vařič Traveler je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: