Polar M430 černý, vel. none

  • Polar M430 černý, vel. none Chytré hodinky
Cena produktu
4 999 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Polar M430 černý, vel. none Polar

Jeden z nejpřesnějších měřičů pulsu POLAR M430 s optickým senzorem, který měří tep i během plavání.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Polar M430 černý, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 4 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Polar M430 černý, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023084018.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Polar M430 černý, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Polar M430 černý, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Chytré hodinky Polar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Mobily, GPS. nejlevnější Wearables. nejlevnější Chytré hodinky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Chytré hodinky Polar, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Polar M430 černý, vel. none

Bazarové produkty Polar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Polar M430 černý, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: