Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none

  • Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none Cyklosvítilny
Cena produktu
299 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none Polisport

Zadní blatník Cross Country Evo určený pro kola velikosti 24-29" s uchycením na sedlovku pomocí klipu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051011494706.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklosvítilny Polisport
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklosvítilny.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklosvítilny Polisport, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none

Bazarové produkty Polisport většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Polisport Polisport Cross Country Evo zadní blatník, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: