Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE

  • Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE Vyhřívané
Cena produktu
799 Kč
Dostupnost
Je skladem 12.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE Compas

Vyhřívaný potah sedadla z velice příjemného materiálu, s ovladačem, kterým lze plynule navolit požadovanou teplotu a na plno si užít vyhřívání.

Ideální pro příjemnou jízdu v chladných ročních obdobích. Zapojení do běžné zásuvky automobilového zapalovače 12V konektorem.

Univerzální systém upevnění, lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel. Potah lze použít i na sedadlech, která mají zabudovaný boční airbag přímo v opěradle předních sedadel.

Technická data
napájení 12 V =
příkon 30W - 42W
zabudovaný termostat ano
Volba teploty 30°C - 60°C
materiál 100% Polyester
barva šedá
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686041224.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vyhřívané Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Potahy sedadel. nejlevnější Vyhřívané.

Slevy Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Potah sedadla vyhřívaný s termostatem 12V GRADE je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: