Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG

  • Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG Sady
Cena produktu
799 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG Compas

Sada potahů sedadel "CARBON" pro celý vůz.

Potah je vyroben z podšitého materiálu, lze jej připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel, i sedadel se zabudovaným bočním airbagem.

Balení obsahuje potah pro sedadlo a opěrku řidiče, potah pro sedadlo a opěrku spolujezdce, potah zadní nedělitelné sedačky a 5x potah pro hlavovou opěrku.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686316889.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sady Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Potahy sedadel. nejlevnější Sady.

Slevy Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Potahy sedadel sada 9ks CARBON LIGHT šedé AIRBAG je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: