Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none

  • Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none Chrániče na in-line
Cena produktu
1 499 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none Powerslide

Skateboard Spicy Sabrina 60x18cm s ložisky ABEC7.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051021383441.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Chrániče na in-line Powerslide
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Skate & in-line. nejlevnější In-line bruslení. nejlevnější Chrániče na in-line.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Chrániče na in-line Powerslide, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none

Bazarové produkty Powerslide většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Powerslide Spicy Sabrina 60x18cm zelený, vel. none je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: