PROX dámský sportovní top růžový, vel. S

  • PROX dámský sportovní top růžový, vel. S Podprsenky
Cena produktu
249 Kč
Dostupnost
17.07.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar PROX dámský sportovní top růžový, vel. S PROX

Top PROX je velmi pohodlný a ojedinělý svým slušivým přiléhavým střihem, který kopíruje Vaší postavu a zároveň při sportu nepřekáží.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte PROX dámský sportovní top růžový, vel. S z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 249 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PROX dámský sportovní top růžový, vel. S s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595571224303.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze PROX dámský sportovní top růžový, vel. S

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí PROX dámský sportovní top růžový, vel. S na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Podprsenky PROX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Dámské oblečení. nejlevnější Dámské spodní prádlo. nejlevnější Podprsenky.

Slevy PROX dámský sportovní top růžový, vel. S

Bazarové produkty PROX většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží PROX dámský sportovní top růžový, vel. S je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: