Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l

  • Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l Ostatní zahradní technika
Cena produktu
389 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l Gardena

Gardena Premium postřikovač 1 l je ideální víceúčelový postřikovač pro menší plochy v domácnosti i na zahradě s kapacitou nádoby 1 l. Pro nástavec trysky z nerezové oceli a ocelové hlavy jsou použity vysoce kvalitní a nejmodernější materiály a tmavá nádoba splňuje nároky na nejnovější designový vzhled - proto je tento Premium postřikovač ideální pro použití v obývacím pokoji. S mimořádně jemným postřikem, je Premium postřikovač ideální pro jemné zavlažování citlivých pokojových rostlin. Přesvědčuje svým snadným a komfortním ovládáním: díky ergonomicky tvarované rukojeti padne Premium postřikovač perfektně do ruky a postřikovací tryska lze nastavit od plného proudu toku až pro jemnou mlhu. Velký otvor usnadňuje naplnění nádoby pod kohoutkem. Praktické je upevnění filtru na trubici, které chrání trysku před zanesením nečistotami. Kromě toho je postřikovač vybaven měrkou, díky které lze zjistit aktuální objem kapaliny bez otevření nádoby.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 389 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní zahradní technika Gardena
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zahradní technika. nejlevnější Ostatní zahradní technika.

Slevy Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l

Bazarové produkty Gardena většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Pumpičkový rozprašovač Gardena Premium 806-20, 1 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: