Puzzle 3D Větrný mlýn

  • Puzzle 3D Větrný mlýn Stavebnice a puzzle
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Puzzle 3D Větrný mlýn

3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V nabídce najdete stroje, vojenskou techniku, budovy, mosty, věže, lodě, chrámy, katedrály i sportovní stadióny. Jednotlivé stavebnice se liší složitostí sestavení a to ovlivňuje i počet dílků v sestavě. Záleží na Vaší zručnosti a trpělivosti. Stavebnice Vám určitě nějaký čas zabere než z jednotlivých dílků sestavíte úžasná díla. 3D stavebnice je vyrobená z pevného materiálu – pevný kartón kašírovaný potisknutým papírem. Po sestavení vypadají 3D puzzle skvěle jako dekorace v dětském pokoji.Obtížnost přizpůsobte vlastním zkušenostem.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Puzzle 3D Větrný mlýn z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Puzzle 3D Větrný mlýn s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6944588202194.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Puzzle 3D Větrný mlýn

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Puzzle 3D Větrný mlýn na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stavebnice a puzzle
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Stavebnice a puzzle.

Slevy Puzzle 3D Větrný mlýn

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Puzzle 3D Větrný mlýn je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: