Remex Postel 160 FLORIS

  • Remex Postel 160 FLORIS Postele
Cena produktu
9 121 Kč
Dostupnost
10.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Remex Postel 160 FLORIS Remex

Postel 160 FLORIS z ložnicového nábytku Floris. Floris nabízí postel, noční stolek, šatní skříň a komodu. Barevné provedení ložnice je dub sonoma čokoláda nebo dub latte, barevné provedení doplňků je sklo černý lesk nebo sklo ecru. Tato sestava je vyrobena z kvalitní LTD desky o síle 18 mm odolné proti poškrábání a vlhkosti.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Remex Postel 160 FLORIS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 9 121 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remex Postel 160 FLORIS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Remex Postel 160 FLORIS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Remex Postel 160 FLORIS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Remex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Remex Postel 160 FLORIS

Bazarové produkty Remex většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Remex Postel 160 FLORIS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: