Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0

  • Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 Brankářské rukavice
Cena produktu
450 Kč
Dostupnost
29.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 Reusch

Pánské tréninkové brankářské rukavice Reusch Re:Pulse SG s technologií Thumbflex.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 450 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4050205707002.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brankářské rukavice Reusch
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Brankářské rukavice.

Slevy Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0

Bazarové produkty Reusch většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Reusch Re:pulse SG, vel. 11.0 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: