Reusch Serathor, vel. 10.0

  • Reusch Serathor, vel. 10.0 Brankářské rukavice
Cena produktu
449 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Reusch Serathor, vel. 10.0 Reusch

Brankářské rukavice Reusch Serathor jsou vhodné na travnatý povrch a zejména na trénink. Dlaň je vyrobena ze syntetické latexe. Elastický pásek zajistí stabilní pozici rukavic.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Reusch Serathor, vel. 10.0 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 449 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reusch Serathor, vel. 10.0 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4050205787271.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Reusch Serathor, vel. 10.0

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Reusch Serathor, vel. 10.0 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brankářské rukavice Reusch
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Brankářské rukavice.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Brankářské rukavice Reusch, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Reusch Serathor, vel. 10.0

Bazarové produkty Reusch většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Reusch Serathor, vel. 10.0 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: