RIP CURL pánské tričko černé, vel. L

  • RIP CURL pánské tričko černé, vel. L Pánská trička
Cena produktu
499 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar RIP CURL pánské tričko černé, vel. L RIP CURL

Stylové pánské volnočasové tričko značky Rip Curl s krátkým rukávem a potiskem na hrudi.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte RIP CURL pánské tričko černé, vel. L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit RIP CURL pánské tričko černé, vel. L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9346799802021.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze RIP CURL pánské tričko černé, vel. L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí RIP CURL pánské tričko černé, vel. L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská trička RIP CURL
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánská trička.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská trička RIP CURL, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy RIP CURL pánské tričko černé, vel. L

Bazarové produkty RIP CURL většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží RIP CURL pánské tričko černé, vel. L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: