Rock Spring Over, vel. 40

  • Rock Spring Over, vel. 40 Pánská obuv
Cena produktu
599 Kč
Dostupnost
21.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Rock Spring Over, vel. 40 Rock Spring

Obuv je vyrobena z elastického materiálu, který je tvořen gumičkami v kombinaci s pevnou textilní stuhou. Svrchní část obuvi je spletena tak, že vytváří velmi příjemný, pružný a zároveň komfortní pocit a přizpůsobí se každému tvaru chodidla.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Rock Spring Over, vel. 40 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rock Spring Over, vel. 40 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051024140874.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Rock Spring Over, vel. 40

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Rock Spring Over, vel. 40 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Rock Spring
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Rock Spring, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Rock Spring Over, vel. 40

Bazarové produkty Rock Spring většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Rock Spring Over, vel. 40 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: