Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks

  • Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks S dětskými motivy
Cena produktu
169 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks Compas

Roletky účinně zabraňují pronikání slunečních paprsků do vozidla, výrazně snižují teplotu v interiéru vozu za slunečných dnů. Roletka je určena pro montáž nejen na zadní a boční skla vozidla. Při používání roletky vždy postupujte dle aktuální platné vyhlášky o provozu na pozemních komunikacích. ? šířka roletky: 36 cm ? délka roletky: 45 cm ? chrání pasažéry v autě před nadměrným slunečním zářením ? omezuje ohřívání interiéru ? jednoduchá instalace na sklo pomocí přísavek, nebo háčků ? vhodné do všech druhů automobilů ? roletka se po stisknutí tlačítka automaticky vytahuje ? licence Disney... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 169 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5902308593077.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v S dětskými motivy Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Clonky, roletky. nejlevnější S dětskými motivy.

Podívejte se na bídku produktů S dětskými motivy Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Roletka na přísavky s aretací CARS 1ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: