Rošt lamelový 180/200

  • Rošt lamelový 180/200 Rošty
Cena produktu
1 954 Kč
Dostupnost
10.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Rošt lamelový 180/200

Rošt splňuje požadavky na všechny druhy postelí. Hustota lamelů zajistí odpovídající podporu matrace a její správné využití. Rošt poskytuje vhodnou oporu pro matraci po celé šířce a proto se budete cítit pohodlně. Použitý materiál a konstrukce rámu, umožní získat uplné uspokojení ze spánku na vybrané matraci. Rošt je doporučován na všechny typy matrací.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Rošt lamelový 180/200 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 1 954 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rošt lamelový 180/200 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Rošt lamelový 180/200

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Rošt lamelový 180/200 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Rošty
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele. nejlevnější Rošty.

Slevy Rošt lamelový 180/200

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Rošt lamelový 180/200 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: