Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none

  • Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none Gymnastické míče
Cena produktu
529 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none Rucanor

Gymnastický míč z PVC pro různé druhy cvičení. Tento míč je ideální na posilování svalů boků, nohou, rukou, ramen, beder a středu těla. Vhodný také pro balanční a koordinační cvičení. Maximální zatížení 100 kg, doporučená výška postavy od 165 do 175 cm.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 529 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8717675882528.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Gymnastické míče Rucanor
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Fitness. nejlevnější Gymnastické míče.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Gymnastické míče Rucanor, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none

Bazarové produkty Rucanor většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Rucanor Gym ball 65 šedý, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: