Safety 1st Ever Safe, Full Red

  • Safety 1st Ever Safe, Full Red
					
				 9-36 kg
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Safety 1st Ever Safe, Full Red Safety 1st

Safety 1st Ever Safe je univerzální autosedačka, která roste spolu s dětmi. Je určena pro děti 9–36kg, skupiny 1/2/3. Je extrémně lehká a zvláště vhodná, když ji potřebujete často přendavat z jednoho auta do druhého.   Pro děti 9–36kg, skupina 1/2/3. Univerzálná autosedačka, která roste spolu s dětmi. Je extrémně lehká a zvláště vhodná, když ji potřebujete často přendavat z jednoho auta do druhého. Velké polstrované sedadlo zajistí komfort při sezení. Uchycení autosedačky pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. Výškově nastavitelný 5-ti bodový bezpečnostní pás se používá do 15 kg, poté se pás odejme a dítě se poutá pásem automobilu. Výškově nastavitelná opěrka hlavy. Odnímatelný pratelný potah. Homologace ECE R44/04. Rozměr: 65×46×53 cm Váha: 4,6 kg Video    ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Safety 1st Ever Safe, Full Red z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Prodeti.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Safety 1st Ever Safe, Full Red s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3220660237395.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Safety 1st Ever Safe, Full Red

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Safety 1st Ever Safe, Full Red na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v 9-36 kg Safety 1st
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Péče o dítě. nejlevnější 9-36 kg.

Slevy Safety 1st Ever Safe, Full Red

Bazarové produkty Safety 1st většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Safety 1st Ever Safe, Full Red je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar 9-36 kg

Podobné výrobky od stejného prodejce: