Salming Headband žlutá, vel. none

  • Salming Headband žlutá, vel. none Klobouky
Cena produktu
159 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Salming Headband žlutá, vel. none Salming

Salming Headband je 7 cm vysoká elastická čelenka vyrobena z rychle schnoucího funkčního materiálu. Logo značky v kontrastní barvě.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Salming Headband žlutá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 159 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Salming Headband žlutá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7333049073081.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Salming Headband žlutá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Salming Headband žlutá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Klobouky Salming
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Módní doplňky. nejlevnější Klobouky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Klobouky Salming, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Salming Headband žlutá, vel. none

Bazarové produkty Salming většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Salming Headband žlutá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: