Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46

  • Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 Lyžařské boty běžecké
Cena produktu
1 799 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 Salomon

Pánská turistická bota na běžky SALOMON XC ESCPAE 5 PROLINK, s renomovaným tvarem Salomon a skrytým šněrováním.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051022002266.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Lyžařské boty běžecké Salomon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Běžecké lyžování. nejlevnější Lyžařské boty běžecké.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Lyžařské boty běžecké Salomon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46

Bazarové produkty Salomon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Salomon XC Escape 5 PROLINK, vel. 46 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: