Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm

  • Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm Péče o automobil
Cena produktu
119 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm ALCA

Samolepící páska reflexní 1m x 5cm červená


Samolepící reflexní pruh šířky 5cm, barevné provedení červená. Vhodné např. pro zvýraznění obrysu nákladních vozidel, dodávek, přívěsných vozíků (boční a zadní strany), či všude tam, kde je nutné reflexní zvýraznění.

Návod k použití: Odstraňte ochranou folii na zadní straně a nalepte na suchý, mastnoty a prachu důkladně zbavený povrch. Je nutné, aby teplota vzduchu i podkladu na který budete lepit, byla minimálně 15°C.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 119 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686015409.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Péče o automobil ALCA
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Příslušenství a doplňky. nejlevnější Autopříslušenství. nejlevnější Péče o automobil.

Podívejte se na bídku produktů Péče o automobil ALCA, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm

Bazarové produkty ALCA většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Samolepící páska reflexní 1m x 5 cm je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: